2019- Yeni Dönem İngilizce Dil Eğitimi

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ VE ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Karaman Gençlik Kulübü olarak bu dönem de gençlerin ve yetişkilerin ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce Dil Eğitimi kursu açacaktır.

Ders boyunca görsel, işitsel, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflediğimiz İngilizce Dil Eğitimi kursumuzda, Grammer derslerinden daha çok konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler ön planda olacaktır. Klasik "Anlıyorum ama konuşamıyorum." gibi söylemleriniz kurs bitiminde son bulacaktır.

Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrenciler Başarı Sertifikası ile ödüllendilecek ve Avrupa standartlarında geliştirilen Europass Dil Pasaportuna sahip olacaklardır.

Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi kursumuz hafta içi 3 gün olacaktır. 7 Ekimde başlayacak olan kursumuz 27 Aralıkta son bulacak ve toplamda 75 Ders yapılacaktır.

Kayıt Başlama Tarihi: 16 Eylül 2019, Pazartesi

Tüm gruplar için Kurs Başlama Tarihi : 7 Ekim 2019, Pazartesi

Kursumuz, Üniversite öğrencilerinin vize tarihlerine denk gelen hafta tatil yapılacaktır.

Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerin, derneğimiz çalışmalarının devam ettirilebilmesine katkı sağlamak amaçlı, belli miktarda bağış yapmaları gerekmektedir.

ÜCRETSİZ SEVİYE BELİRLEME SINAVI

Lise öğrencileri dahil yaş sınırı olmaksızın ÜCRETSİZ seviye tespit sınavı 7 Ekim 2019 tarihinde kulüp binamızda gerçekleştirilecektir.

Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için 2. istasyon caddesindeki Karaman Gençlik Kulübü Derneğimiz binasına bekliyoruz.